Share Week 2017

Share Week to projekt autorstwa Andrzeja Tucholskiego, który polega na polecaniu innych, wartościowych dla nas blogów. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

O akcji dowiedziałam się od Mamamamoc, która sprawiła mi ogromną przyjemność, polecając mój blog. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!

Decyzja wybrania tylko trzech blogów była dla mnie bardzo trudna…

Z przyjemnością polecam oraz równocześnie zgłaszam do konkursu:

Parapet Literacki Aleksandry Pasek – uwielbiam jej blog z kilku powodów. Chyba przede wszystkim ze względu na język, jakim pisze, a pisze lekko i literacko, dlatego z przyjemnością do niej zaglądam. Parapet Literacki to blog głównie o literaturze, ale bardzo mocno wyróżnia się spośród innych blogów czytelniczych, na które do tej pory trafiałam. Autorka nie goni za nowościami i bestsellerami, nie pisze hurtowo recenzji na temat wszystkiego, co wpadnie jej w ręce. Jej teksty są bardzo smaczne, skupione wokół bałkańskich pisarzy i niszowych tytułów. Dla mnie Parapet Literacki jest prawdziwym odkryciem!

Myślitery – to blog, na który sama trafiłam z polecenia. Blog jest bardzo osobisty, niczym pamiętnik. Autorka pisze o wszystkim, co ją dotyka i otacza, nie pomijając trudnych tematów, jak prawa kobiet, reforma edukacji, czy uroki rodzicielstwa. Często nie są to tematy popularne i lekkie, a więc pisanie o nich wymaga odwagi, ponieważ tego typu treści nie „sprzedają” się łatwo. Myślitery określiłabym mianem ambitnego i wartościowego bloga, który zawsze uderza w samo sedno.

Mamamamoc – o tym, jak być mamą i nie dać się zwariować. Uwielbiam za lekkość, poczucie humoru i przymrużenie oka. Za szczerość i bezpretensjonalność. Polecam nie tylko mamom!

Naprawdę zachęcam do zajrzenia 🙂

 

About the author

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *